iLahiyat Forummum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
EN SON PAYLAŞILAN KONULAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ekim 11, 2012 2:53 pm
Çarş. Ağus. 03, 2011 5:22 am
Paz Tem. 31, 2011 5:04 am
C.tesi Tem. 30, 2011 11:57 pm
Çarş. Şub. 02, 2011 5:45 pm
Ptsi Nis. 13, 2009 10:40 am
Ptsi Nis. 13, 2009 10:34 am
Ptsi Nis. 13, 2009 10:21 am
Ptsi Nis. 13, 2009 10:11 am
Ptsi Nis. 13, 2009 10:03 am
Ptsi Nis. 13, 2009 9:59 am
Ptsi Nis. 13, 2009 9:30 am
Ptsi Nis. 13, 2009 9:27 am
Ptsi Nis. 13, 2009 9:25 am
Ptsi Nis. 13, 2009 9:23 am

Yazıcıoğlu hakkında kim ne söyledi?

YazarMesaj
|ŞehLâ|
Admin
Admin
|ŞehLâ|

Yazıcıoğlu hakkında kim ne söyledi? Empty
MesajKonu: Yazıcıoğlu hakkında kim ne söyledi?   Yazıcıoğlu hakkında kim ne söyledi? EmptyPaz Mart 29, 2009 1:13 pm

Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin rahmet-i Rahman'a kavuştu.Peki sevenleri onun için ne dedi?

BBP Genel Merkezi önündeki açıklamasına "Türkler, Müslümanlar, Milliyetçiler, Ülkücüler, Alperenler diye başlayan Topçu, "Liderimiz, başkanımız, kardeşimiz, başbakanımız Yazıcıoğlu ile birlikte son yolculuğuna çıktığı isimler Rahmet-i Rahman'a kavuşmuştur. Tüm sevenlerinin başı sağ olsun." dedi.

Yazıcıoğlu hakkında kim ne söyledi? 27088

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş:

"Çok değerli kardeşimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 arkadaşını elim helikopter kazasında kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz."
Muhsin Yazıcıoğlu iyi bir Müslüman, sağlam bir vatanseverdi.
Kişiliği, karakteri, siyaset üslubu ve ilkeli duruşuyla milletimizin yetiştirdiği örnek şahsiyetlerden biri oldu.
İnandığı değerler uğruna mücadele ederken ciddi badireler, sıkıntılar yaşadı. Buna rağmen ilkelerinden ve değerlerinden asla taviz vermedi.

Üzüntümüz büyük, acımız tazedir. Enkaza olay anından uzun zaman sonra ulaşılabilmesi üzüntümüzü daha da derinleştirmektedir.
Saadet Partisi camiasına adına Muhsin Yazıcıoğlu kardeşimize ve aynı trajik kazada hayatını kaybeden 5 arkadaşımıza Cenab-ı Hak'tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve metanet diliyorum.
Mekânları cennet olsun, Milletimizin başı sağ olsun..."

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile uzun bir arkadaşlığımız vardı. O sadece BBP'nin lideri değil tüm Anadolu'nun yiğit bir politikacısıydı. Türk milleti çok değerli bir evladını kaybetti. Kendisini sevgi ve rahmetle anacağız. Ailesine, sevenlerine ve tüm Türk milletine sabır diliyorum.

TBMM Başkanı Köksal Toptan: İlkelerini ve siyasi duruşunu örnek almamız gereken bir liderdi. Başımız sağ olsun

BBP eski milletvekili Ökkeş Şendiller: Muhsin Bey her zaman haklının ve mazlumun yanında durdu. Seçimlere çok kısa bir süre hala sağcısıyla solcusuyla tüm partilerim mitinglerini ertelemesi onun ne kadar doğru bir yolda olduğunu gösterdi. Çok değerli bir dava arkadaşımı kaybetmiş olmanın burukluğunu yaşıyorum.

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik: Muhsin bey adam gibi adamdı. Bu ülkenin insanıydı. Bu ülkenin mana köklerine sonuna kadar bağlı bir insandı. Aynı partide veya görüşte olmayışımız onun kıymetinden bir şey eksiltmez. Türkiye çok değerli bir evladını kaybetmiştir.

Yıldırım Akbulut: Hepimiz çok üzüldük, Merhum Yazıcıoğlu ve diğer arkadaşlarımıza Allahtan rahmet diliyorum.

Aydın Menderes: Merhum Muhsin Yazıcıoğlu kardeşimizin şajsında büyük Türk Milleti, çok kıymetli ve kendisini çok seven bir evladını kaybetmiştir. Aziz milletimizin başı sağolsun. Kardeşimizin bu elim kaza sonucundaki ani vefatı hepimizin içini yakmış kavurmuştur. Ailesine, yakınlarına ve onu sevenlere başsağlığı dilerken aynı kazada hayatını kaybeden diğer 5 kardeşimizin de sevenlerine başsağlığı dliliyorum. Şan şöhret peşinde koşmayan, hizmet için didinen bir şehit olarak hatırlayacağız. Allah gani gani rahmet eylesin.

Yazar Hüseyin Gülerce: Türk siyaseti, büyük bir değerini renkli bir kişiliğini kaybetti.

AK Parti Sivas milletvekili Hamza Yerlikaya: Çok değer verdiğim bir ağabeyimdi, Son iki yılda çok daha yakından tanıma fırsatım olmuştu. Kendisini bu kadar yakından tanıdıktan sonra onu kaybetmek benim için çok daha sarsıcı oldu. İnşallah mekanı cennet olur.

Yavuz Bülent Bakiler: 30 yılı birlikte geçirdik, acımı anlatmaya dilim kafi değil, Türk milletinin başı sağ olsun

MHP Milletvekili Sabahattin Çakmakoğlu: Muhsin bey'i yaşım itibarı ile kendisini çok eski yıllardır tanırdım. En verimli çağında aramızdan elim bir kaza ile ayrıldı üzgünüz

Mümtaz'er Türköne: Sevdiklerine karşı müşvik, sevdiklerine karşı olanlara karşı bir o kadar da dik ve sağlam duruşlu idi.

Cemil Çiçek: İyi bir Müslüman ve kamil bir insandı. Hepimiz yürekten yaralıyız, büyük bir vatanseveri kaybetmenin acısını yaşıyoruz.

Mehmet Keçeciler: Türk siyaseti önemli bir şahsiyetini kaybetti. Zor bir hayat yaşadı, özü sözü bir olan bir kişiydi. Manevi değerlerine bağlıydı. Allah rahmet eylesin.

AK Parti milletvekili Mehmet Ocaktan: Geçmiş gazetecilik yıllarından beri kendisiyle özel bir hukukumuz vardı. Muhsin beyin ilkeli duruşu tüm siyasetçilere örnek olmalı. Milletin içinden çıkmış değerli bir gönül dostumu kaybetmekten dolayı çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin.

CHP Genel Başkanvekili Mustafa Özyürek: Siyasi mücadelesini uzaktan da olsa takip ettiğim, çalışmalarını takdir ettiğim Muhsin beye ve kazada hayatını kaybeden diğer arkadaşlarımıza tanrıdan rahmet diliyorum.

Yavuz Donat: Derin kavgaların içinden gelen ama kavga etmeyen bir liderdi. Kazanın olduğu günden bu güne tüm Türkiye'yi bir araya getirmeyi başarabildi. Davet edildiği her yere giden bir insandı. Komplekssiz ve babacan bir adamdı.
Milli Gazete
http://ilahiyat.forummum.com

Yazıcıoğlu hakkında kim ne söyledi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhsin Yazıcıoğlu'na son görev......
» Muhsin Yazıcıoğlu Toprağa Veriliyor
» peygamberımız ( sav) hakkında bunları bılıyor musunuz?
» Cuma Günü ve Namazının Fazileti Hakkında..